30. 3. 2008

Ahoj! Tak už jsem doma.Na soustředění to bylo celkem dobré.Viděli jsem přes 15 školních časáků,co se příhlásilido soutěže o nej šk. časopis.Náše Devítkoviny tam byly taky myslím že to je ten nejlepší časopis co se přihlásil.Ostatní časopisy byly pšjné,ale třeba nepřehledné,nebo blbé články,nebo třeba se nelíbilo to,že časopis dostane třeba každá třída jen jeden. Náš časopisek dostane každý človíček c o chodí na naší školu. (+zaměstnanci)


Večer byla díza,kterou uváděl provesionalní DJ. Já jsem tančila jen chvilku. Zbytek večera jsem byla s kámoškama na pokoji a kecaly jsme.A s Aničkou jseme si vymyslely vlastní choerografii k cha-chi.


A když skončila díza (o pulnoci), měli jsme jít spát.Já jsem s Aničkou chtěla,ale holky co byly s námi na pokoji ne.Pořád kecaly a pak si tam přivedly asi tak šest holek co ani neznám.Nám to strašně vadilo a vyhaněli jsme je,ale ony si nedaly říct. Až když bylo asik tak půl řetí,Anička se rozlobila a ony: ,,Ale my jsme nevěděly že chcete spát!" No nic,tak asi ve tři byl na pokoji definitivní klid a mohlo se spát.
No zbytek byla nuda. Vstali jsme,upravili jsme se,a šli snídat. Vlastně ještě jsme se prostřídaly na WC,protože jsme asi mali blbé jídlo a skoeo všechny to prohnalo. Po snídani jsme se musle sbalit a pak se jelo domů. Jak dopadl náš časopis se neví,protože je ještě hodnotí porota a vyhláško bude ve čtvrtek.
A teď doma jsme se dospala,spolkla živ. uhlí a šla psát tento článek.


Aňo,kdybych zítra nepřišla do školy,tak budeš vědět proč!


Ahoj!

Komentáře