Mama, bumby z prsíčka

Článek na téma týdne prsa - vyšel na blog.cz. Vlastně by vůbec nemusel být dlouhý, stačilo by napsat ,,nemám" a bylo by hotovo. K čemu by však takový článek byl. Proto jsem sesbírala pár myšlenek, které mě k tomuto tématu napadly. Článek v podobném stylu, v jakém jsme psali na společný blog s kamarády do rubriky Moje cvokle zkušenosti s...


Kuře má prsa?

Co prosím? Mami, proč pořád děláš na oběd kuřecí prsa, když já ani nevím, co to je? Kdysi jsem si opravdu představovala, že kuřata mají podobná prsa, jako mají ženy, někdo jim je odřeže a my je potom jíme... A z toho důvodu jsem prsaté kuře nikdy neviděla.

Plavej, plavej!
Nesnášela jsem, když jsme na prvním stupni chodili na plavání. Celých pět let na rozdíl od ostatních tříd, které chodily jenom tři roky. Plavu ráda, ale ne když mě někdo neustále komanduje. Než jsem se naučila plavat, trvalo to hodně dloho, pořád jsem vdechovala vodu a strašně jsem se dusila. Ve třetí třídě jsem se to jakž takž naučila. Na konci kurzu byly vždycky zkoušky. Stylem prsa jsem nikdy nebyla schopna uplavat více než tři bazény. Plavčice mi za to nadávaly jak divé.

Kozy na titulku
Nemůžu si odpustit vzpomínku na loňské kauzy Lotty Biondi a naše ohlasy. Projekt Kozy na titulku bylo snad to nejlepší, co jsem tady zažila. Ptáci v kleci samozřejmě taky. Nespokojení členové AK nesouhlasili se vstupem Lotty Biondi do klubu, a tak fotili fotky po jejim vzoru. Přitom všechno označovali jako téma týdne, kterým tenkrát byla Geniality. Geniální, jak do sebe všechno zapadlo.

Paní s prsy na zádech
V prváku jsem se jednou skoro celou cestu do školy smála. Vím, že se to nedělá, vím, že to není pěkné. Pohled na paní přes uličku mě však v klidu prostě nenechal. Byla hodně tlustá. Hodně hodně. Tuk měla bohatě uložený i na zádech. Podprsenky ji tam vytvořila pořádný ďolík. To, co bylo nad podprsenkou, vypadalo úplně jako prsa na zádech...

Prsím!
Na základce jsme měli takovou skvělou kuchařku. Nosila dva copánky, byla veselá a mile se s náma bavila. Nejvíc mě bavila tím, že místo prosím říkala prsím a smála se tomu.

Mama, bumby z prsíčka!
V roce 2010 jsem byla na táboře. Bylo to celkem divné, protože jsem tam byla nejstarší. Bylo mi čtrnáct a ostatní měli většinou mezi deseti a dvanácti, někteří méně. A právě na ty mladší se zaměříme. Osmiletý Petříček. Na první pohled hodné dítě, ale na druhý... Už na úvod měl dotazy typu ,,A kdy bude nějaký mejdan?" Později se z něho vyklubal pěkný úchylák. V mobilu měl fotky slečen (naštěstí ve spodním prádle, nahé ženy měl jeho dvanáctiletý kamarád), neustále se na ně díval, sahal na holky, dával všem pusu... Já jsem byla samozřejmě hlavní hvězda. Bral mě jako maminku. Pořád se ke mně tulil. Co ne nejšílenější: Několikrát za den se ke mně rozběhl se slovy ,,Mama, bumby z prsíčka!" Následoval náznak bumbání, naštěstí přes oblečení.


Tak jsem s TT Prsa nějak vypořádala. Baví mě, jak všichni píšou kratičké články o tom, že je toto téma nadměrně pitomé a že k němu nemají co říct...


Kája

Komentáře