Fotopsocházka

Slunečné počasí láká ven. Je jako stvořené pro focení i pro venčení psa. Tak proč to nespojit? Po prvním pokusu o focení mi došlo, proč procházky se psem i s foťákem zároveň neprovozuju často. Je to totiž skoro nemožné. Být jedním okem zahleděná do hledáčku a druhým švidrat po psovi není příliš pohodlné, věřte mi. Takže toho moc nevzniklo... Čekali jste, že vás tímto odstavcem přivítám u krásných podzimních fotek? Omyl, vítám vás u nepovedených momentek!A tak dobře. Nebuďme tolik pesimističtí. Trošičku se mi ten podzim podařilo zdokumentovat.

Říjen 2015


Ale žádná sláva.

Napadlo mě, že bych měla zdokumentovat aspoň nás. Fíku, musíme si udělat krásné podzimní selfie!

Bohužel jsem zvolila špatné místo. Fíkovi se nelíbilo tolik jako mi. Spíš se trošku bál, a tak si místo pózování pomáhal pryč. Těsně před stisknutím spouště jsem měla malou naději, že tam bude kousek jeho ocasu.

Bohužel se to nepovedlo. Domyslete si vedle mne psa.S myšlenkou, že se Fíkovi asi hnusí fenomén selfiček, jsem se ho pokoušela vyfotit aspoň z pohledu jiné osoby. Záhy jsem zjistila, že Fík prostě nemá rád focení obecně. Žádný fotomodel prý z něho nebude, on radši bude čuchat. Nezbývalo, než bezhlavě cvakat a doufat, že vyleze nějaká pěkná momentka.

Tak tady jsou nějaké pokusy, dívejte:
Krása, co?


Vypadalo to marně, ale kdo si počká, ten se počká.
Nakonec jsem celkem spokojená, ačkoli to v náhledu ve foťáku vypadalo lépe.

Máte taky zkušenosti s venčením foťáku i psa zároveň?


Kája

Komentáře