Balíme holky - rady ze života pro úspěšný lov

Jsi sám, ale rád bys to změnil? Pes ti v posteli nestačí? Nemá ti kdo vařit a vyprat černú košulenku? Pak jsi na správné adrese! Právě dnes a právě tady se s tebou podělím o ty nejúspěšnější balící taktiky, se kterými jsem se setkala. Nikam neodcházej, tento text je ti ušit na míru!Kdo mě zná z dřívějška, určitě ví, že jsem se problematikou balení zabývala již na starém blogu. Nebudu vás nikam odkazovat, tento článek bude shrnutím obou předchozích. Staré rady navíc doplním o nové. Po přečtení budete určitě hodně vzdělaní!


Kterak slečnu osloviti

Část I. - oslovujeme slečnu, se kterou jsme se už v minulosti setkali 

Dejte ji najevo, že vám od posledního setkání utkvěla v paměti. Podobně to udělal slizký blonďák, který se na mě kdysi lepil na jednom koncertě. Podruhé jsme se setkali o rok a půl později, opět na hudební akci. Dlouho jsem si myslela, že si mě nepamatuje. Večer za mnou přišel. ,,My se známe, že? Já jsem tě poznal podle tvé blonďaté kamarádky." Aha, paráda. 

Potkali jste někde pěknou holku, ale utekla vám dřív, než jste stačili jednat? Zkuste pozjišťovat, o koho se jedná. Facebook ví všechno, okolí možná taky. Nastudujte si vyvolené co nejvíce, abyste ji u příležitosti případného dalšího setkání překvapili. ,,Jak je na frýdlantském gymplu?" bafl na mě týpek tehdy neznámého jména. Jediné, co jsem o něm věděla bylo, že jsme spolu týden předtím pogovali. 

Část II. - oslovujeme cizí slečnu 

Určitě se vám už mnohokrát stalo, že jste se octli v blízkosti krásné slečny, chtěli se s ní začít bavit, ale nenapadalo vás, jak byste rozhovor začali. Velice zapůsobí, když holce dáte nějakou radu. Jednou jsem se ve vlaku z ničeho nic dozvěděla: ,,Dám ti radu. Nikdy nepiš odborný článek!" Dívku samozřejmě bude zajímat, proč ji radíte, o rozhovor tedy nebude nouze. Navíc se ji určitě zapíšete do paměti, protože něco takového určitě ještě nezažila.

Pro otrlejší (a opilejší) mám jiný tip. Zkuste přijít s divokým návrhem.
Seděly jsme se ségrou v hospodě, pomlouvaly všechny chlapy světa, když tu najednou jeden stál před námi a zval nás k němu do bazénu. Voda v něm má opravdu i teď v lednu třicet dva stupňů! No nevyužijte takové možnosti! Tuto metodu aplikujte opatrně, slabší povahy by se mohly vylekat.
Kterak na rande se chovati 

Část I. - Konverzace

Začít na rande mluvit může být tvrdý oříšek. Hlavně si na nic nehrajte, buďte upřímní jako muž, který na úvod prohlásil:  ,,Vůbec nevím, o čem si budeme povídat."

Základem je zeptat na koníčky, konverzace se pak rozvine sama. Vaše vyvolená ráda sportuje? Zkritizujte ji veškeré sportovní výkony, na které je osobně pyšná! Bude vás pak pokládat za úplně dokonalého. Jeden muž mi hnusně shodil všechny své výsledky, které jsem mu prozradila. Cože, běhám maximálně pět kilometrů? Měla bych běhat aspoň deset! Hornickou jsem zaběhla za devatenáct minut? Cože? Mám to mít pod čtvrt hodiny. Plavání patnácti set metrů je ok, ale jak si jako můžu dát dvě přestávky? Kdybych byla zdatná, zvládla bych to najednou! Až ji tohle všechno omlátíte o hlavu, darujte ji čokoládu a růži a vyznejte ji lásku. Bude štěstím bez sebe.Je-li výrazně mladší, dejte najevo svou nadřazenost. Ona bude úplně mimo z toho, že je s někým tak důležitým a zkušeným. Choval se tak ke mně muž o dvanáct let starší než já. Když jsem měla trošku drzejší poznámku nebo jsem mu řekla něco nepěkného, okamžitě po mně vyjel, že bych se k dospělým lidem měla chovat s úctou. Kdykoli o něčem mluvil, dodával, že jsem se to už určitě učila ve škole. *thumbs up* 

Vyrazili jste na dvojité rande? Hrajte si s kamarádem na gaye. Je to sexy. Dva podivní borci měli neustále podivné narážky. Já ho mám rád, on mě ne, on je krásný, on se mi líbí, já ho rád osahávám, zítra vám pošleme fotku, jak jsme spolu nazí. A teď vám předvedeme, jak se líbáme, nejdřív se ale spolu musíte líbat vy dvě. 

Když dojde řeč na kamarády, mluvte o všech ve zdrobnělinách a dodávejte, jak jste si s nimi užili přestávku/nádhernou hodinu na pokoji/cokoliv jiného a hlavně básněte o podrobnostech z jejich života. Balenou slečnu určitě potěší, že máte Zuzanku tak rád a že s ní trávíte nádherné chvilky v autobuse.
Část II. - Kdo zaplatí? 

Že se sluší ji pozvat? Kdepak. Ani o tom nemluvte. Berte jako úplnou samozřejmost, že si své zaplatí sama. ,,Doufám, že máš peníze!" řekl na prvním rande cestou do cukrárny, jejíž návštěvu navrhl on.

Jiní zase na začátku prohlásili, že mě a sestru zvou, před odchodem domů ale zaplatili jen za sebe. Asi nás chtěli překvapit! Jejich metoda by se dala dopracovat k dokonalosti - jak by se vám líbilo, kdyby pozvaná slečna zaplatila i za vás? 
Část III. - Loučení 


Prostě a jednoduše řekněte ,,čau" a odejděte. Neděkujte ji za pěkný večer, nedoprovázejte ji domů a už vůbec se nedomlouvejte, kdy si něco podobného zopakujete. Jestli jste na ni udělali dojem, ona se ozve sama. Kterak lásku vyznati 

Pro tajemné a záhadné: Rozhodně neřekněte, že ke slečně něco cítíte. Obecně filozofujte o životě a o lásce. Nezapomeňte zmínit, že vám běží roky a měli byste se konečně usadit a oženit se. ,,To nejdřív musíš najít holku, kterou budeš mít rád!" ,,Já už jsem ji našel, leží vedle mne." 

Pro stydlivé: ,,Asi tě začínám mít rád." 

Pro poety: ,,Slunce zapadlo rychle... a já se rychle zamiloval!"

Pro drzé: ,,Verča taky nebyla žádná sexbomba a jak se mi líbila!"
Další tipy

Dejte holce nenápadně najevo, že byste s ní rád v životě počítal. (Viz první odstavec části o vyznávání lásky)  Dál nechejte všechno na ní. Jsme přece v 21. století, ženy mají úplně jiné postavení, než měly dřív, jsou samostatné a mnohdy mocnější než muži, tak proč by nemohly i balit, domlouvat milostné schůzky a všechno tak nějak dávat dohromady? Nechejte ji, ať se snaží sama. 

Další metodou, jak dát holce najevo, že s ní počítáte do života, je počítání v pravém slova smyslu. Zahrňte ji hromadou příkladů. Jestliže se jimi prokouše, nezapomeňte ji pochválit! Matematická metoda balení určitě moc nefrčí, proto zcela jistě překvapíte. Dejte si však pozor, abyste holce zadali příklady podle jejich schopností. 

Poslední tip je opakem toho, ve kterém vám radím přenechat iniciativu na slečně. Když od ní nic nepřichází, vezměte situaci čistě do svých rukou, na nic se neptejte a prostě ji přijměte za svou. ,,Krásná holka, odvezu si tě domů!" dozvěděla jsem se po ránu. Aby vám ji nikdo nepřevzal, dávejte všem najevo, že je vaše. ,,Ta je moje, pičo!" křičel můj původní koncertní tanečník na stávajícího.


SOS 

Cože, nic nezabírá? Tak to vám nezbývá, než holku opít. 
,,Přimíchejte ji do džusu vodku!" přikázal servírce.
,,Ne, nepřimíchavejte ji!" odporovala jsem.
,,Jojo, neposlouchejte ji!" opakoval příkaz.
,,Ne a ne a ne!" křičela jsem.
,,Tak co teda?" ptala se zmatená servírka. Divím se, že ji nepukla hlava.
Prohlášení autorky: Článek si dělá jen a pouze srandu. Metody jsou v praxi nevyužitelné. Osoby, jejichž praktiky zde byly zmíněny, mám ráda, nebo mi jsou úplně ukradené. Nikoho zde nekritizuji, nikomu se nevysmívám a nikoho se nesnažím urazit. S jakými balícími taktikami jste se setkali vy?

Káj

Komentáře

 1. Kájo bavila jsem se! :-)
  Vtipné, jsi dobrá, hele a co takhle Balíme kluky?

  OdpovědětVymazat
 2. Super článek :) Balíme kluky by bylo taky fajn :D

  OdpovědětVymazat
 3. Můžu přihodit tip "Vyděste ji k smrti":
  Šla jsem takhle jednou kolem půlnoci z práce. Všude tma jak v pytli a já zrovna v zapadlé uličce, když vtom... Když vtom mi do cesty skočil cizí chlap. Užuž chci utéct, když on povídá: "Slečno, mohl bych vás pozvat na lahev sektu?"
  To jako vážně. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No ano, dotyčný pracoval s metodou momentu překvapení, podobně jako někteří v článku. Je vidět, že se jedná o metodu hojně používanou... otázkou je, jak moc je úspěšná. :D

   Vymazat
 4. Článek jak na kluky by byl fajn, ale bylo to by to složité. Tento vychází z nesmyslných promluv a činů od kluků, kteří se mě pokoušeli sbalit. Psát něco opačného, musela bych asi vycházet ze svých vlastních omylů... a to bych si moc musela sahat do svědomí. :) Možná bych ale mohla vyzpovídat své kamarády a poptat se na jejich zkušenosti, to zní trošku příjemněji. Každopádně to asi nebudu mít připravené za půl hodiny. :) :D

  OdpovědětVymazat
 5. A já bych ocenil, kdyby to byly konečně vážně míněné rady, a ne opět a zase velká ironie. :-/ :-D

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Všem děkuji za komentáře. Nebojte se rozepsat.