#bloggerchallenge: 10 faktů o mně

Výzva pokračuje. Zadání tentokrát zní: List 10 interesting facts that most people don't know about you. Kdo čte moje články pravidelně, asi dost faktů ví. Píšu tady o všem možném a to, o čem jsem se nezmínila, by mělo zůstat nezveřejněné i dál. 

 1. Ráda uklízím. Je to pro mne relax. Daří se mi udržovat pořádek i s dítětem. 
 2. Jezdím raději vlakem než autobusem. V autobuse si totiž nemůžu číst, po chvíli se mi začne dělat špatně. Autobus mi taky není sympatický tím, že si v něm většinou nemůžu zajít na záchod. 
 3. Hraju první housle v symfonickém orchestru. Dlouhé roky jsem po primech toužila, předtím jsem vždycky hrála sekund. Zkoušky si užívám, protože se mi líbí hudba, kterou produkujeme. 
 4. Dokážu zbouchat celou Milku najednou. A stejně pak nemám dost. 
 5. V nabídce kaváren mi chybí trojité espresso. Ne, nekleplo by mě z něho. 
 6. Mám založených celkem 5 účtů na Instagramu. 
 7. Dva roky jsem učila na prvním stupni a moc se těším, až půjdu po mateřské znovu do práce. 
 8. Miluju hory. Kdyby to šlo, běhala bych po nich každý víkend. Ze všeho nejraději bych bydlela přímo pod Beskydami. Je mi líto, že jsem už druhý rok za sebou nebyla v Alpách. 
 9. Nosím raději sukně než kalhoty. V létě i v zimě. 
 10. Celým srdcem jsem pejskařka, ale kdysi jsem se chlupáčů bála. 
Kája

Spoluúčastníci výzvy: 

Komentáře

 1. Zaujímavé fakty. :) Hory mám rada aj ja, aj keď na túru by som si netrúfla kvôli zraku. Ale ako som už spomínala, vyrastala som v okolí Nízkych Tatier.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pocházíš z hezkého místa. :) A svoje kouzlo mají i procházky v údolí.

   Vymazat
 2. Dva roky jsem nebyla v Krkonoších a je mi to líto :-) Cesty v dopravních prostředcích obecně jsou pro mě nutné zlo. Sukně nosím ráda, ale častěji sáhnu po kalhotách .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S dítětem celkem jo. :D Jinak jsou pro mne dopravní prostředky dobré odreagování. Nerada si s někým povídám v MHD. :D

   Vymazat
 3. Také jezdím raději vlakem. Přesně jak říkáš, v autě ani autobuse si neumím číst (mamce to třeba nedělá problém!), dělá se mi zle. Ve vlaku si mohu dojít na WC, projít se, je tam více místa, celkově je mi vlak sympatičtější. Ještě že s ním mohu jezdit na koně <3
  Nevím, jestli jsem úplně uklízecí maniak, ale mám ráda ve věcech pořádek. Začínám si to uvědomovat čím dál tím víc. Když odjedu z bytu na víkend domů, potřebuji, aby tam byl pořádek, abych se zase vracela do čistého, uklizeného. Přijde mi to pak více přehledné, útulné. Než jedu domů, potřebuji si všechno nachystat dopředu, abych pak už jen sebrala batoh a mohla jít, žádný stres na poslední chvíli. Všechno dopředu naplánované :D.
  Ty jo, první housle! To musíš být asi opravdu dobrá! <3 Jak často cvičíš?
  Joo sladké, taky ho miluji :D hlavně sušenky, nebo šťávy. Snažím to omezovat, někdy to ale nejde :D
  5 účtů? To je dost :D Mně stačí bohatě jeden, ne vždycky ho stíhám :D. Ale je fakt, že mám hodně emailů. Klubový, třídní z gymplu, osobní, blogerský, školní... Ale chodím jen na dva - osobní a školní :D. Na jednom jsou pouze upozornění z FB, to by mě nebavilo stále mazat, takže tam vůbec nechodím :D
  Joo, studium máme stejné, akorát já ještě nemám praxi :D. Chodíte teď na praxe? Dovolili vám to? Studuješ asi dálkově, viď?
  Hory jsou krásné :) <3
  Já miluji nejvíce koně, pak samozřejmě králíčky, psy a kočky. Jo a v ZOO taky žirafy a surikaty! <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, dopředu naplánované, jako kdybys popisovala mne!
   Teď každý den, ale hádám, že po koncertě polevím. :D
   Taky se snažím sladké omezovat. Ale když už se do toho pustím, nejde přestat. Řekněme že tu čokoládu si klidně dva týdny odpustím a pak šup, dám si celou, nedokážu se zastavit třeba v polovině. :D
   Praxe jsou dovoleny, dík za přípomenutí, že si ji musím zařídit. :D Jojo, studuju dálkově.

   Vymazat
  2. My je máme každý týden 2 hodiny ve čtvrtek ráno. Minulý rok jsme si je domlouvali sami, tento nám je domlouvá škola. Stridame 3 školy v ČB po třech týdnech.

   Vymazat
 4. Znám tě dlouho (především díky blogu) a prakticky o všem vím. Kromě té čokolády mě nic nepřekvapilo.
  Hele, nechceš se u mě stavit na návštěvu a trochu poklidit? :D Za odměnu ti dám celou bonboniéru. :D

  OdpovědětVymazat
 5. Myslíš Milku 100g? Nuda. Co teprv ty velké 300g. 😂

  Spousta kaváren má doppio a zároveň položku "extra shot". 😎

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Všem děkuji za komentáře. Nebojte se rozepsat.